Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Elektro Şok Cihazı Hakkında

Posted by in on June 05, 2015 . 0 Comments.

Elektro şok aletleri yasal mı ? Taşıma için ruhsat gerekir mi ? Kullanıldığında ölümcül bir hasar verir mi? Tüm bunların cevaplarını online satış sitemiz olan casusguvenlik.com ‘dan öğrenebilirsiniz. Güvenliğinizi ihtiyaçlarınıza göre karşılayın.

 Bir çok çeşit elektroşok cihazı sitemizde bulunmaktadır. Bunlar sizin bu cihazları nerede kullanacağınız ve ya bulunduracağınız düşünülerek tasarlanmıştır. Jop şeklinde elektroşok aletlerini genellikle özel güvenlik ya da outdoor aktivitelerinde bulunanlar tercih ederken, şehir içinde kullanmak isteyenlerin tercihi ise küçük boyutlu olan cihazlardan yana oluyor. Bunlar içinde popüler olanlar telefon şeklinde olan cihazlardır. Özellike iphone 4 şeklindeki elektro şok cihazı çok tercih edilen bir üründür. Telefondan hiçbir farkı yoktur. Cebinizde çantanızda taşıyabilirsiniz. Daha dayanıklı olan ve metal kullanarak imal edilmiş olan çelik fener şeklindeki cihazda güçlü feneri ile iki işi bir arada yapar. Hem aracınızda çantanızda bulundurabileceğiniz gibi, kamp ve benzeri aktivitelerde de oldukça işinize yarar.

Ekonomik, sağlam ve kolay bozulmayan bu cihazlar sizi en iyi şekilde korur. Sadece uygulandığında verdiği elektrik şoku ile saldırganı korkutmaz. Çıkardığı kısa devre sesi bile herkesi sizden uzak tutmaya yetecektir.

Günümüzde artan saldırı olayları insanları önlem almaya itmiştir. Kadın, erkek herkesi mutlaka koruyabilecek bu yöntem, kendini ve sevdiklerini korumayı düşünen kişiler için göz ardı edilmemeli.

Last update: June 05, 2015

Comments

Leave a Comment

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url with http://)
* Comment:
Back to Top
Sigara Sarma Makinası