Menu
Alışveriş Sepetim

Gizlilik Politikası

Gizlilik İlkeleri


Bu gizlilik ilkeleri casusguvenlik.com tarafından, sitemizin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.


Sistemimizin var olan en yüksek şifreleme tekniği olan SSL 128 bit şifreleme yöntemi ile şifrelenmektedir.


Sizden alınan kişisel bilgiler (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb)  3.şahış veya kuruluşlarla paylaşılamaz. Üye olurken kullandığınız tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve değiştirebilirsiniz .


Siparişleriniz de kullandığınız kredi kartı veritabanında tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, kullandığınız bankanın teknik alt yapısına uygun olarak çalışmakta olup, https alanından güvenle bankaya aktırılır. T.C. Kanun ve Yönetmeliklerine, genel ahlak ve toplumsal kurallarımıza aykırı bir şekilde kullanmamayı, hukuki işlemler haricinde 3. kişilerle paylaşmamayı taahhüt ederiz.


Sistemimizinden istediğiniz zaman üyeliğinizi silebilirsiniz. Hesap silme durumunda veritabanımızda bulunan size ait bütün bilgiler (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb..) silinmektedir.