Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Hakkımızda

Dataverk bir çok ticari girişime sahip olan, kendi bünyesi içerisinde bir çok alanda ticaret yapan bir şirketler topluluğudur. Bu web adresimizin temel amacı hemen hemen her insanın ihtiyacı olabilecek bir çok ürünü en uygun fiyatlarla ile siz müşterilerimize sunmaktır. 

Casus Güvenlik olarak casusguvenlik.com adresinde siz değerli müşterilermize çeşitli elektronik cihazlar sunmaktayız. Başta elektro şok cihazı, anahtarlık kamera, kol saati kamera, action kamerlar ve çeşitli gizli kameralar olmaz üzere bir çok elektronik tüketim malzemesini sitemizden temin edebilmeniz mümkün.

Her zaman, telefon ya da site üzerinden online olarak canlı destek alabilir, ürünler, kargo ve ödeme konularında bize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Biz Casus Güvenlik ekibi olarak müşterilerimize kolay ve şeffaf bir alışveriş platformu sunabilmek adına yeni online alışveriş trendlerini, uygulamalarını takip edior ve bunları en kısa sürede online mağazamızda uygulamaya koyuyoruz. Birinci önceliğimiz her zaman açık ve net bir alışveriş gerçekleştirip, müşterimizin daha sonra satın aldığı ürün konusunda bir sürpriz yaşamamasıdır.

Online satış mağazamızda herşeyi değil, sadece kullanışlı, gerekli olanları ve avantajlı fiyata sahip olanları bulursunuz. İşinize yaramayacak yüzlerce ürünün arasında kaybolup gitmez en iyi ürünü en avantajlı fiyata ve en kısa sürede satın alırsınız.

Satın alınan ürünler Yurtiçi Kargo ile Türkiyenin heryerine 3 iş günü içersinde gönderilir. Yurtiçi kargo ile kapıda ödeme sistemi ile ürününüzü görebilir, mağazadan satın alır gibi gönül rahatılığıyla alışverişinizi tamamlarsınız. İstanul içi için ise gün içersinde moto kurye ile teslimat seçeneğimiz vardır. Saat 3 e kadar olan siparişileriniz mesai saati ( 18:00) sona ermeden gün içerisinde sizlere ulaştırlır. Günlük moto kurye teslimat için çağrı merkezimiz üzerinden telefonla bize ulaşmanız gerekmektedir. 

Back to Top
Sigara Sarma Makinası