Hakkımızda

casusguvenlik.com adresinde siz değerli müşterilermize çeşitli elektronik cihazlar sunmaktayız. Başta elektro şok cihazı, anahtarlık kamera, kol saati kamera, action kamerlar ve çeşitli gizli kameralar olmaz üzere bir çok elektronik tüketim malzemesini sitemizden temin edebilmeniz mümkün.

Telefon ya da site üzerinden online olarak canlı destek alabilir, ürünler, kargo ve ödeme konularında bize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Biz Casus Güvenlik ekibi olarak müşterilerimize kolay ve şeffaf bir alışveriş platformu sunabilmek adına yeni online alışveriş trendlerini, uygulamalarını takip edior ve bunları en kısa sürede online mağazamızda uygulamaya koyuyoruz. Birinci önceliğimiz her zaman açık ve net bir alışveriş gerçekleştirip, müşterimizin daha sonra satın aldığı ürün konusunda bir sürpriz yaşamamasıdır.

Online satış mağazamızda herşeyi değil, sadece kullanışlı, gerekli olanları ve avantajlı fiyata sahip olanları bulursunuz. İşinize yaramayacak yüzlerce ürünün arasında kaybolup gitmez en iyi ürünü en avantajlı fiyata ve en kısa sürede satın alırsınız.

Satın alınan ürünler 3 iş günü içersinde kargolanır. Kapıda ödeme sistemi ile alışverişinizi tamamlarsınız.