Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Şartlar & Koşullar

MERHABA. İnternet sitemize HOŞ GELDİNİZ. Bu şartları ve koşulları; bir İnternet sitesinin faaliyetlerini düzenleyen çok sayıdaki yasaya uyum sağlamak amacıyla yayınlıyoruz. Şartlar ve koşullar; telifli eserlerin ve diğer fikri mülkiyetlerin, sunumların, koleksiyonların ve bilginin kullanımı da dahil olmak üzere birçok önemli konuyu kapsamaktadır.

Bu şartlar ve koşullar, internet sitesinin ("Site”) kullanımı ve aşağıdaki durumlar için geçerlidir: (a) bu Site aracılığıyla sunulan bütün hizmetler dahil olmak üzere ve/veya casuguvenlik.com tarafından sağlanan bütün internet siteleri ve/veya diğer casusguvenlik.com internet siteleri ("Hizmetler”); (b) casusguvenlik.com tarafından sağlanan ve/veya bu Site aracılığıyla ve/veya diğer casusguvenlik.com internet siteleri aracılığıyla erişilebilen bütün yazılım teklifleri ve uygulamaları ("Yazılım”); ve (c) bütün internet sayfaları, veriler, metinler, resimler, fotoğraflar, şekiller, grafikler, ses, video ve makaleler, pazarlama materyalleri, basın açıklamalarını içeren belgeler ve bu Site veya herhangi bir casusguvenlik.com internet sitesi aracılığıyla erişilebilen bilgiler ve içerik.


Bu Siteye erişerek ve kullanarak Şartları ve Koşulları okuyup anladığınızı ve bu şartlar ve koşullara bağlı kalma yükümlülüğünüz olduğunu kabul etmiş olmaktasınız. Eğer Şartlar ve Koşullardan herhangi birine karşıysanız bu Siteyi kullanmamanız gerekmektedir.

casusguvenlik.com, Siteye yeni özellikler eklendikçe ya da İnternet yasaları ve standartları değiştikçe bu Şartlar ve Koşullar ile Gizlilik Şartlarını zaman içerisinde yenileyebilir. Bu değişiklikleri belirgin bir şekilde yollayacağız, ancak Siteyi ziyaretlerinizde bu Şartlar ve Koşulları düzenli bir şekilde okumanızı öneriyoruz.

Bu Siteye sürekli katılımınız, bu Gizlilik Şartlarını ve aşağıda belirtildiği gibi Kişisel Bilgilerinizin (Gizlilik Şartlarında tanımlandığı gibi) toplanmasını, kullanılmasını, açıklanmasını, yönetilmesini ve saklanmasını içeren bu Şartları ve Koşulları kabul ettiğinizi gösterir.

Bu Şartlar ve Koşullardan herhangi birine itirazınız varsa Sitenin kullanımına hemen son vermeniz gerekmektedir.

DIĞER KOŞULLAR
Bu Sitenin bazı alanlarına erişiminize ve/veya Sitenin o alanlarına istinaden geçerli ek kurallar, talimatlar ve/veya şartlar ve koşullar mevcut olabilir, bunlar zaman zaman değiştirilebilir ("Diğer Koşullar"). Örnek olarak; metin, grafik, yazılım, müzik, ses, fotoğraf, video, mesaj, yorum, geri bildirim, veri, bilgi veya diğer materyaller (bütün olarak "Kullanıcı İçeriği") aktarır ya da gönderirseniz,  Kullanıcı İçeriği konusundaki yaklaşımını öğrenmek için lütfen Çevrimiçi Kullanıcı Yönetim Esasları'na göz atınız. Ayrıca bu Site Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal medya sitelerine bağlantılar sağlar. Kullanıcı İçeriği yollamadan önce, bu internet sitelerinin gizlilik şartlarını ve koşullarını incelemenizi öneriyoruz.  tarafından yürütülen bir ankette katılımcıysanız, lütfen bu anket projesini kontrol eden gizlilik politikasını inceleyiniz. Bu Şartlar ve Koşullar ile Diğer Koşullar arasında çakışma ve tutarsızlıklar varsa Diğer Koşullar öncelik sahibi olacaktır.

SİZİN TARAFINIZDAN KULLANICI İÇERİĞİ GÖNDERİLMESİ 
Siteye Kullanıcı İçeriği göndererek ya da Kullanıcı İçeriğini Siteyi kullanarak aktaran siz (1)  Kullanıcı İçeriği yollamak ya da aktarmak için tüm gerekli lisansları, onayları, feragatleri, yayınları, yetkilendirmeleri ve/veya izinleri belirttiğinizi ve yetki verdiğinizi; ve (2) e bu tür Kullanıcı İçeriğini (tamamını ya da bir kısmını) kullanmak, yeniden oluşturmak, değiştirmek, uyarlamak, yayınlamak, tercüme etmek, türetilmiş çalışmalar yaratmak, dağıtmak, aktarmak, halka açık şekilde göstermek ve/veya herhangi bir formattaki diğer işlerle, medya ya da bilinen ya da daha sonra geliştirilen bir teknoloji ile birleştirmek için değiştirilemez, dünya genelinde, özel olmayan, devamlı, tamamen alt lisanslanabilir, telifsiz hak ve lisans devretmiş oluyorsunuz. Sizin tarafınızdan gönderilen Kullanıcı İçeriğinin  tarafından gizlilik kapsamı dışında kullanılabileceğini kabul etmiş olursunuz. Kullanıcı İçeriği ve  Kullanıcı İçeriğine yaklaşımı konusunda daha fazla bilgi edinmek için lütfen Çevrimiçi Kullanıcı Yönetim Esasları'na göz atınız.

SİTENİN KULLANIMI
Bu Sitenin belli alanlarına erişim sadece şifre kullanması gereken yetkili kullanıcılara açık olabilir. Şifreleri veya herhangi bir Site erişim bilgisini paylaşmayacağınızı kabul edersiniz. Şifrenizin ve diğer Siteye erişim bilgilerinin gizliliğinin korunmasının sizin sorumluluğunuz olduğunu kabul eder ve şifreniz ve/veya diğer Site erişim bilgilerinizin kullanımı sonucu oluşacak olan bütün olaylardan kendinizin sorumlu tutulacağınızı kabul edersiniz. Ayrıca şifrenizin veya diğer Site erişim bilgilerinizin yetkisiz kullanımını fark ettiğiniz anda  bu konuyla ilgili olarak hemen bilgilendireceğinizi de kabul edersiniz.

Bu Siteyi; Siteye, ana sunucusuna, sunucularına, ağına, sistemlerine veya diğer kullanıcılarına zarar, engel, zorluk ya da yasa dışı yükümlülük doğuracak şekilde erişmeyeceğinizi ve kullanmayacağınızı kabul edersiniz. Sitenin faaliyetlerine hiçbir şekilde karışmaya yeltenmeyeceğinizi (Hizmetlerin tahsis edilmesi dahil), Siteye herhangi bir virüs ya da solucan aktarmayacağınızı, Siteye ve-veya sunucularına ya da sistemlerine erişmek için hiçbir örümcek, robot veya benzeri otomatik mekanizmalar kullanmayacağınızı, ve aşırı paket yollama, zararlı e-posta yollama, e-posta bombalama, çökertme ya da Sitenin diğer kullanıcılarına uygunsuz e-postalar gönderme gibi eylemlerde bulunmayacağınızı kabul edersiniz. Kullanıma açık olmayan veriye erişmeye çalışmayacağınızı, erişim yetkiniz olmayan sunucuya veya hesaba giriş yapmayacağınızı ve onayınız olmadan Siteyle ilgili hiçbir ağda ya da sistemde güvenlik açığı yoklaması, taraması veya testi yapmayacağınızı ayrıca kabul edersiniz.

YAZILIM
Bu Şartlar ve Koşulların  tarafından sağlanan ve/veya Site aracılığıyla erişilen lisans ve/veya son kullanıcı anlaşmaları olsun ya da olmasın Yazılımların (yukarıda açıklandığı gibi) kullanımını düzenlediğini kabul edersiniz. Yazılı olarak aksi konusunda mutabakata varılmadığı sürece (1) Yazılımları kullanımınız sadece kişisel ve/veya ticari olmayan amaçlar doğrultusunda olmalıdır; (2) Yazılımlarda değişiklikler veya düzenlemeler yapmaya çalışmamalısınız; (3) ters mühendislik, çözümleme veya Yazılımın kaynak koduna diğer yollarla erişmeyi denememelisiniz; (4) Yazılımı veya kullanım mahiyetini atlatmaya ya da etkisiz hale getirmeye çalışmamalısınız; ve (5) önceden yazılı izni olmadan Yazılımları kopyalama, alt lisans sağlama, atama, aktarma, dağıtma, gönderme veya kullanma gibi eylemlerde bulunmamalısınız.

HİZMETLER
Herhangi bir zamanda, Site aracılığıyla veya site üzerinde sunulan Hizmetleri değiştirme ya da kaldırma hakkına sahiptir.  bir Hizmetin sizin konumunuz için kullanıma açık olduğu konusunda bir sunum yapmaz ve Sitedeki Hizmetlerin sizin bulunduğunuz konumda kullanıma açık olacağına dair imalarda bulunmaz.

TELİF HAKKI VE İZİNLER
Lütfen istediğiniz gibi Sitede gezininiz. Genel olarak, aksi duyurulmadığı sürece Sitedeki içeriği görüntüleyebilir ya da çıktısını alabilirsiniz, bununla birlikte bahsi geçen içerik (1) sadece ticari olmayan amaçlar için kullanılmalıdır ve (2) değişiklikler, bütün telif hakları, ticari marka ve diğer Sitede yayınlanan içerikler görüntülendiği şekilde kalmalıdır.

casusguvenlik.com'un önceden yazılı izni olmadan Sitedeki hiçbir içeriğin ticari amaçlar doğrultusunda kopyalayamaz ya da dağıtımını yapamazsınız. Siteden elde edilen materyallerin hiçbiri (bütün yazılımlar, HTML kodu ve diğer kodlar dahil olmak üzere) ters mühendislik, parçalara ayırma, çözümleme, düzenleyerek aktarma, geri alma sisteminde depolama, diğer bir dile veya bilgisayar diline çevrilme, herhangi bir şekilde yeniden iletilme (elektronik, mekanik, fotoğraflama, kaydetme ve diğer yöntemlerle), yeniden satılma veya yeniden dağıtılma gibi eylemlerden önceden yazılı izni olmadan geçmemelidir.
TİCARİ MARKA
Sitede görüntülenen ticari markalar/hizmet markaları ve/veya logolar ("Markalar")  hizmetlerini ve ürünlerini tanımlayıp kamuyu bu hizmetlerin ve ürünlerin kaynağı konusunda bilgilendirmektedir. Hepsi dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıdaki şekillerden herhangi biriyle Marka kullanımınız yoluyla Markanın kötüye kullanımı yasaktır:

·         Kafa karıştırıcı bir şekilde kullanımı;

·         Kendi ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanımlamak için;

·         Kendi ticari markalarınızı veya hizmet markalarınızın bir parçası olarak;

·         Doğru olmayan bir şekilde sponsorluk, katılım veya ürünler, hizmetler ya da diğer etkinlikler bağlantılı ima edecek biçimde kullanımı;

·         Markaları küçük düşürücü veya hafifletici bir yaklaşımla.

FERAGATLER, YÜKÜMLÜLÜKLERİN KISITLANMASI VE GÜVENCELER

Site; teknik yanlışlıklar, yazım hataları ve süresi geçmiş bilgiler içerebilmektedir. , yayınlanan bilgiye istinaden hiçbir doğruluk, güvenilirlik, bütünlük veya süre tanımında bulunmamaktadır ve  Sitenin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacağına dair hiçbir güvence vermemektedir. , herhangi bir zamanda Sitede değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. SİTEYİ KULLANARAK, SİTE ÜZERİNDEN VEYA ARACILIĞIYLA SUNULAN SERVİSLER VE YAZILIMLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE YAPILAN TÜM FAALİYETLERİN KENDİ SORUMLULUĞUNUZDA OLDUĞUNU İDRAK, İKRAR VE KABUL EDERSİNİZ.  HİÇBİR ÖZEL, DOĞRUDAN, DOLAYLI, KAZA ESERİ, CEZAİ VEYA DURUMSAL ZARARLARDAN, HEPSİ DAHİL OLMAK FAKAT BUNLARLA KISITLI OLMAMAK ÜZERE, YAZILIMLARI, HİZMETLERİ VE/VEYA SİTEYİ KULLANAMAMAKTAN YA DA BUNLARA ERİŞİMDEN KAYNAKLANABİLECEK MALİ VEYA KAR KAYIPLARINDAN SORUMLU TUTULAMAZ. (BAZI YÖNETİMLERİN DURUMSAL VEYA KAZA ESERİ OLUŞAN ZARARLARA İSTİNADEN YÜKÜMLÜLÜK KISITLAMALARINA YA DA İMTİYAZLARINA İZİN VERMEMESİNE BAĞLI OLARAK YUKARIDA BELİRTİLEN KISITLAMALAR VE İMTİYAZLAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLAMAYABİLİR.)  BU SİTEDEKİ YAZILIMLAR, İÇERİK VE/VEYA HİZMETLERLE İLGİLİ OLARAK TİCARETE ELVERİŞLİLİK VEYA UYGUNLUK BAĞLAMINDA BELİRLİ BİR AMAÇLA HİÇBİR GÜVENCE İFADE YA DA İMA ETMEMEKTEDİR, BÜTÜN HEPSİ "OLDUĞU GİBİ" SUNULMAKTADIR. HİÇBİR İHLAL ETMEME GÜVENCESİ SUNMAMAKTADIR. , SİTEYE ERİŞİMİNİZ, KULLANIMINIZ YA DA GÖRÜNTÜLEMENİZ VEYA SİTEDEN HERHANGİ BİR İÇERİK YA DA YAZILIM İNDİRMENİZ SONUCU BİLGİSAYAR DONANIMINIZA VEYA DİĞER VARLIKLARINIZA BULAŞAN VİRÜSLERDEN YA DA OLUŞAN HERHANGİ BİR ZARARDAN ÖTÜRÜ SORUMLU TUTULAMAZ VE SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR.

Back to Top
Sigara Sarma Makinası