Menu
Alışveriş Sepetim

Teslimat Bilgileri

casusguvenlik.com Teslimat Koşulları:


Siparişiniz ödeme yaptığınız tarihten itibaren işleme alınır. Sipariş ettiğiniz ürünler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Sipariş tutarınız 500 TL’ nin üstündeyse ve hızlı kargo erişimi müsaitse, siparişleriniz size hızlı teslimat ile ulaştırılır. Elektro şok cihazı, gizli kamera ve güvenlik ürünleri satışı yapan sitemiz, hızlı kargo erişimi müsait olduğu zamanlarda bu işlemi gerçekleştirerek sizlere siparişinizi aynı gün teslim ederler.


Ürün teslimatı sırasında müşteriler sitede yazılı olan toplam nakliye ücreti ve ürün ücretini tarafımıza ödemek durumundalar. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülmektedir.


Özel durumlar nedeniyle bayram veya tatil öncesi gibi iş yoğunluğundan ötürü, sipariş verenlerin siparişleri gecikebilir. Aynı şekilde müşterilerimizden veya üretici firmalardan kaynaklanan gecikmelerden casusguvenlik.com sorumlu tutulamaz.


Talebiniz doğrultusunda, siparişiniz “bekliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bu ve bunun gibi durumlar için casusguvenlik.com müşteri temsilcimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir.